شیلنگ استیل

شیلنگ استیل بدون درز نوعی فولاد بلند با بخش توخالی و بدون درز در اطراف آن است. این یک نوع فولاد بخش اقتصادی است، لوله فولادی بدون درز با توجه به شکل سطح مقطع مختلف را می توان به لوله های گرد و لوله های خاص تقسیم کرد. به طور گسترده در ساخت قطعات ساختاری و قطعات مکانیکی و غیره استفاده می شود.

فوق العاده بادوام – شیلنگ های ما از فولاد ضد زنگ 30.4 تجاری ساخته شده اند که بسیار بادوام است، زنگ نمی زند، در برابر نشتی، سوراخ شدن و کشش های طولانی روی سطوح سخت مقاوم است.

انعطاف پذیر و سبک – طراحی منحصر به فرد انعطاف پذیر به هم پیوسته بسیار انعطاف پذیر است و به راحتی در گوشه های تنگ، درختان و سایر موانع مانور می دهد در حالی که به طور قابل توجهی سبک تر از شیلنگ های تجاری است.

ضد آبشیلنگ فولادی Bionic برای مقاومت در برابر شرایط سخت ساخته شده است – از دمای زیر صفر، شیلنگ را می توان در یک قطعه یخ یخ زد – تا روزها در آفتاب بماند – و همه چیز در این بین تضمین می کند که چندین سال قابل اطمینان باشد. استفاده کنید

اتصالات – اتصالات مقاوم در برابر له شدن آلومینیوم و یقه تثبیت کننده برای مقاومت در برابر نیروی شدید مهندسی شده اند در حالی که شیر روشن / خاموش کنترل خروجی را آسان می کند.

بدون پیچ خوردگی – بدنه شیلنگ در یک لایه بیرونی فولاد ضد زنگ محکم قرار گرفته است که اجازه خروجی آب ثابت، ثابت و پرفشار را می دهد و در عین حال بدون حافظه است، به این معنی که صاف قرار می گیرد، در برابر پیچ خوردگی ها مقاومت می کند، می تواند به راحتی بپیچد و بدون زحمت ذخیره شود.

دیگر مزایای شیلنگ استیل

سبک وزن + فشرده

همه شیلنگ‌های فولادی Bionic ما، حتی بزرگ‌ترین اندازه‌ها، زیر 7 پوند وزن دارند. کار کردن با آن را حتی برای افراد دارای توانایی های فیزیکی محدود، کودکان و افراد مسن آسان می کند. هرگز گره نمی خورد یا گره نمی خورد، بنابراین نگهداری آن آسان نیست.

فوق العاده سخت

شیلنگ فولادی بیونیک ما که از فولاد 304 بدون لکه ساخته شده و برای دوام ساخته شده است، می تواند توسط وسیله نقلیه غلت بخورد، از سیم خاردار و نرده ها کشیده شود و هرگز دچار فرورفتگی نشود. برای همه چیز از کارهای ساده در باغ تا کارهای پیچیده تر عالی است.

مقاوم در برابر گرما

حتی زمانی که در شعله های آتش می افتد، فولاد بیونیک را می توان بدون مشکل برداشت و دوباره استفاده کرد. مقاوم در برابر یخ

حتی زمانی که در یک بلوک یخ محصور می‌شود، شیلنگ‌های فولادی Bionic بدون هیچ آسیبی به شلنگ کار می‌کنند. برای کسانی که در مناطقی با زمستان های سرد و آب و هوا زندگی می کنند عالی است. هرگز نگران بیرون رفتن از خانه خود نباشید.

قطر بزرگ برای حداکثر کارایی – قطر داخلی 5/8 اینچ بزرگ است که اجازه می دهد جریان قدرتمند و قدرت ترکیدگی عالی 500PSI عملکرد قابل اعتماد و عمر طولانی داشته باشد.

غیر قابل انبساط – این شیلنگ منبسط یا جمع نمی شود و جریان ثابت و بدون وقفه آب را تضمین می کند.

 

درباره ما

شرکت ما تامین کننده سری شیلنگ و سری اتصالات انبساط است. شرکت ما دارای تیم طراحی ماهر، فناوری حرفه ای، فرآیند ساخت پیشرفته، توانایی تحقیق و توسعه به روز است. و با تولید کامل، رویه های کنترل کیفیت و سیستم خدمات پس از فروش.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *