قیمت شیلنگ هوا

قیمت شیلنگ هوا

استفاده از هوا به جای برق برای تامین انرژی برخی از ابزارها مثل کمپرسور اهمیت زیادی دارد این کار را شیلنگ هوا انجام می دهد.قیمت شیلنگ هوا نسبت به کاربرد آن قیمت به صرفه ای است علاوه بر هزینه کم شیلنگ هوا قابل اطمینان بودن آنها یکی از ویژگی های مهم آنهاست که در بسیاری از محیط ها ی با رطوبت بالا و حتی محیط هایی که موارد منجفره وجود دارد استفاده می شود.

 

مزایای شیلنگ هوا از جمله شیلنگ هوا گاز یا هوا برش و شیلنگ هوا آکواریوم

  • برای انتقال انواع محصولات ماشین سنگین به مخزن وبارگیری یا تخلیه کشتی
  • استفاده برای مواد شیمیایی و هیدروکربن ها
  • انعطاف پذیر بودن
  • سبک وزن ومقاوم دربرابر فشار بالا

 

قیمت شیلنگ هوا برش

شیلنگ هوا برش یکی از ابزار مهم جوشکاری است که برای برش کار از آن استفاده میکنند.این شیلنگ ها به دلیل مقاوم بودن در برابر افتاب سوختگی و ضربه و … در جوشکاری بسیار کاربدی هستند.قیمت شیلنگ هوا را  نسبت به جنس وطول ان و همچنین نوسانات ارزی بازار تعیین میکنند. برای اطلاع دقیق از شیلنگ هوا برش می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

شیلنگ هوا برش
استفاده برای برش های جوشکاری

 

قیمت شیلنگ هوا گاز کره ای

این نوع شیلنگ ها معمولا به شیلنگ دوقلو معروف هستند.این شیلنگ ها  معمولا از دو رنگ آبی و قرمز ساخته می شوند که آن را از بقیه شیلنگ ها متمایز میکند.این شیلنگ ها را  بیشتر در جوشکاری و انتقال دما کوره ها استفاده میکنند.قیمت شیلنگ هوا گاز کره ای در بازار بین 40 هزارتومان تا 80 هزارتومان بستگی به برند و جنس آن بالا و پایین میکند.برای اطلاع دقیق از برندها و جنس های ما  و همچنین قیمت آنها می توانید با ما تماس بگیرید.

شیلنگ هواگاز کره ای
استفاده برای انتقال دما از کوره

 

قیمت شیلنگ هوا آکواریوم

از این شیلنگ برای انتقال هوا که از پمپ تولید می شود را به داخل آکواریوم استفاده میکنند هزینه این شلنگ ها نسبت به کاربرد انها هزینه به صرفه ای است.قیمت شیلنگ هوا اکواریوم نسبت به برند آن و نوسانات ارزی بازار مختلف است این شیلنگ معمولا از بین قیمت های 14 هزار تومان تا 20 هزار تومان معامله می شود.برای اطلاع از قیمت شیلنگ هوا آکواریوم ما لطفا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شیلنگ هوا آکواریوم
استفاده برای انتقال هوا به داخل آکواریوم

درباره ما

فروشگاه ما سعی میکند انواع شیلنگ هوا را  در ابعاد مختلف از برند های مختلف خدمت مشتریان محترم ارائه دهد. ما سعی میکنیم این شیلنگ ها را به بهترین شکل ممکن از لحاظ قیمت و جنس عرضه کنیم . برای اطلاع از شیلنگ های موجود ما و همچنین قیمت آنها لطفا با ما تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *