کاربرد شیلنگ پنوماتیک

کاربرد شیلنگ پنوماتیک

کاربرد شیلنگ پنوماتیک در بسیاری از انواع سیستم های پنوماتیک استفاده می شود. در حالی که سایر شیلنگ‌ها کاربرد خاص خود را دارند ، شیلنگ های  ما شامل گزینه‌های شیلنگ مقاوم در برابر مواد شیمیایی، فشار بالا و دمای پایین است که برای کار با گروه وسیعی از رسانه‌ها طراحی شده‌ا است. شیلنگ‌های پنوماتیکی با قابلیت نصب آسان ما برای استفاده در انواع کاربردها که در بسیاری از مهم‌ترین صنعت های امروزی کاربرد دارند، مناسب هستند.

شیلنگ پنوماتیک – پلی اورتان

شیلنگ پلی اورتان رایج ترین و مهم ترین شیلنگ پنوماتیکی است. به دلیل انعطاف پذیری بالای شیلنگ، مخصوصاً برای ساخت ماشین آلات و تجهیزات مناسب است. زیرا پس از پیچ خوردن شلنگ به راحتی باز می شود.

 

شیلنگ پنوماتیک پلی اورتان
مقاومت در برابر ضربه و پارگی

پلی اورتان بهترین خواص پلاستیک و لاستیک را با هم ترکیب می کند. مقاومت در برابر ضربه و پارگی، کشش و کشیدگی بالا و مجموعه فشرده سازی کم را ارائه می دهد. پلی اورتان به طور طبیعی انعطاف پذیر است و عملاً توانایی های خمشی نامحدودی از خود نشان می دهد.

 

ترکیب مقاومت شیمیایی خوب با ویژگی های هوازدگی عالی، پلی اورتان را از اکثر شیلنگ های دیگر متمایز می کند. مقاومت فوق‌العاده‌ای در برابر  بنزین‌، روغن‌، نفت سفید و سایر مواد شیمیایی مبتنی بر نفت دارد و باعث می‌شود لوله و شیلنگ PU که به عنوان لوله و شلنگ PUR نیز شناخته می‌شود، انتخابی مناسب و خوبی برای خطوط سوخت باشد.

مشخصات شیلنگ پنوماتیک

شیلنگ پنوماتیک
نعطاف پذیری عالی، با شعاع خمش کوتاه

انعطاف پذیری عالی، با شعاع خمش کوتاه

غیر سمی، بی بو

سختی  و محکمی، عمر سرویس طولانی

عملکرد عالی مقاومت در برابر فشار بالا، لرزش، خوردگی، ضربه و خمش شلنگ هوای PU.

حمل و نقل مواد مانند باد سریع

کاربرد شیلنگ پنوماتیک

پنوماتیک اغلب راه حل مناسبی برای انتقال مواد فله خشک است: فشار بیش از حد و کم فشار جریان هوای سریعی را در داخل خطوط لوله ایجاد می کند که مواد را مستقیماً به محل مورد نظر منتقل می کند. ایمن، ساده و دارای هزینه کم. این باعث می شود که حمل و نقل بهینه مواد فله توسط شیلنگ  پنوماتیک انجام شود.

ساختار و عملکرد شیلنگ پنوماتیک

سیستم های انتقال پنوماتیک همیشه از یک واحد دوز و یک دمنده و هوا و خط لوله انتقال تشکیل شده است.

عمدتاً از روش انتقال فشار مثبت به عنوان انتقال جریان نازک یا جریان رقیق استفاده می شود. روش دوز مورد استفاده برای تغذیه مواد با حجم زیاد به جریان هوای خط لوله، از جمله به خواص فیزیکی محصول، ظرفیت انتقال و منبع تخلیه بستگی دارد.

دستگاه دوز برای دوز بهینه مواد در جریان هوا به منظور دستیابی به نسبت اختلاط کامل بین هوا و مواد با حجم زیاد استفاده می شود.

حجم هوا با فشار لازم توسط واحد دمنده تامین می شود. دمنده به صورت جداگانه و دقیقا مطابق با نیازهای (مشتری) طراحی شده است. این امر از جمله به فاصله انتقال، ظرفیت انتقال و ویژگی های محصول مواد فله بستگی دارد.

 

بهترین ویژگی های محصول

ظرفیت انتقال تا 75 تن در ساعت

انتقال فواصل تا 150 متر

انتقال فشار تا 2.5 بار

فناوری قوی برای عملکرد مداوم بدون مشکل

ساخت و ساز/طراحی فشرده

بدون گرد و غبار

کاربرد شیلنگ پنوماتیک
فناوری قوی برای عملکرد مداوم بدون مشکل

فرم خاص سیستم های انتقال پنوماتیک ما. بهینه شده برای انتقال مواد فله مانند سیمان، خاکستر بادی، میکروسیلیس و غیره. مثلا از سیلو انبار تا سیلو کار. یا از واگن ریلی تا سیلوهای انبار است .

درباره ما

برای انتخاب و خرید شیلنگ پنوماتیک حتما به مطلب بالا توجه فرمایید. شرکت ما سعی دارد که بهترین محصولات را در اختیار شما عزیزان قرار دهد. ما سعی میکنیم آنها را به بهترین قیمت در بازار عرضه کنیم .لطفا برای اطلاعات بیشتر حتما با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *