شیلنگهای بخار فشار قوی

شیلنگهای بخار فشار قوی بسیار مهم هستند و انتخاب اشتباه انها تبعات بدی خواهد داشت، بنابراین در هنگام انتخاب آن‌ها باید دقت و توجه ویژه‌ای به خرج داد. انواع متنوعی از شیلنگهای بخار فشار قوی مختلف با اندازه‌ها، طول‌ها، محدودیت‌های حرارتی و برندها در دسترس است. انتخاب مناسبی که مناسب‌ترین کارایی را دارد، در نهایت به نوع کاربرد و بودجه شما بستگی دارد.

انواع شیلنگ های بخار فشار قوی:

هیدرو صنعت بهنام  مجموعه زیادی از شیلنگهای فشار قوی را ارایه می کند. از برند  الاستاهوز، تا شیلنگهای Parker و Piranha و Flex، بسیاری از انتخاب‌ها وجود دارد و هر برند بر اساس نیاز شما مشخصات مختلفی ارائه می‌دهد.

 شیلنگهای هیدرولیک Parker به خاطر مقاومت و کیفیت بالایشان شناخته شده‌اند و دارای عمر بلندی هستند (با این حال عمر شیلنگهای بخاری همواره بر اساس مراقبت مشتری است). شیلنگهای Piranha اقتصادی‌تر بوده و زبرتر هستند . شیلنگهای فشار قوی هیدرو صنعت بهنام  مجموعه ای از بهترین شیلنگ  ها با کیفیت،مقاومت و  قیمت مناسب را برای تمامی صنایع عرضه می‌کند. 

سوالاتی که پیش از خرید شیلنگ های بخار فشار قوی باید پرسید:

  • اندازه شیلنگهایی که عمدتاً در آن کار خواهید کرد، چیست؟ 
  • آیا کار شما نیاز به انعطاف و مقاومت شیلنگ برای عبور از پیچ و خم‌های تنگ دارد؟
  • این شیلنگ ها قرار است در چه دمایی کار کند و موادی که از آن عبور می کند چه دمایی دارند؟

تحمل دمای شیلنگ های فشار قوی

شیلنگهای استاندارد  قادر به تحمل دماهای تا ۱۲۵ درجه فارنهایت هستند، اما اگر نیازمندی‌های حرارتی بیشتر از آن باشند، ممکن است نیاز به یک شیلنگ خاص داشته باشید.

آیا نیاز به شیلنگهای کوچکتر اضافی برای کار در خطوط مسکونی دارید که به شیلنگ با فشار قوی اصلی اضافه شود؟

 

تعمیر و نگهداری شیلنگ های بخار فشار قوی:

عمر یک شیلنگ فشار قوی در نهایت توسط مراقبت‌های انجام شده از شیلنگ تعیین می‌شود. استفاده از تجهیزات ایمنی مانند دمبل گردن مار مار، پوسته سوپاپ‌های مانهول و شیلنگهای راهنما می‌تواند عمر شیلنگ فشار قوی را افزایش دهد.

تجهیزات مناسب برای دستگاه jetting شما می تواند تفاوت قابل توجهی در روش ارائه خدمات به مشتریان شما ایجاد کند.  ما منبع اصلی دستگاه‌های jetting برتر و لوازم جانبی آن هستیم. قطعات استاندارد مورد نیاز کاربردهای شما  مانند اتصالات شیلنگ آب فشار قوی یا لوله‌ها را از ما بخواهید. یرای برآورد هزینه و انتخاب شیلنگ فشار قوی امروز تماس بگیرید و به شما یک مشاوره رایگان و  قیمت مناسبی را پیشنهاد می دهیم.

 

 

 

  • Chat with File 

  • Chat with Webpage
     

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Index